Online & Güvenli Rezervasyon

Konum

İznik Gölü'nün hemen yanında zeytin ve servi ağaçlarıyla çevrili on dönümlük bir bahçenin içinde bulunan The Lake House Iznik, İstanbul'a sadece 1 saat 15 dakika uzaklıkta doğayla iç içe olabileceğiniz özel bir deneyim sunuyor.

Deneyim

Her detayını kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak şekilde özenle tasarladığımız The Lake House Iznik, kendine özgü doğal güzellikleri ve eşsiz manzarasıyla sizi şehir hayatından uzak bir keşfe çıkarıyor.

Lezzet Yolculuğu

Özel tadım menülerimizle tatilinize lezzet katan şeflerimiz, en iyi lokal üreticilerden elde ettiğimiz ürünler ve tarlamızdan çıkan taptaze mahsüllerle size doğanın içinde doğal beslenebileceğiniz bir ortam sunuyor.

Odalarımız

Kendinizi özel hissedin

Slide Hizmetlerimiz Farklı konseptteki odalarımız ile çeşitli ihtiyaçlara doğru yanıtlar vermeyi önemsiyoruz. Oda içindeki imkanları ortak kullanım alanlarındaki seçeneklerle bütünleştirirken misafir memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Kendinizi özel hissedeceğiniz the Lake House İznik’teki oda tipleri ve özelliklerini lütfen inceleyiniz. Slide Misafir Deneyimi Eşsiz bir coğrafyada doğal yaşamı konfor ve kalite ile birleştirmek için özen gösterdiğimiz The Lake House İznik’te, 10 hektarlık bir alanda farklı bir konaklama deneyimi sunma çabamızın sürdürülebilir bir turizm faaliyeti için gerekli olduğunun bilincindeyiz.

Bu çerçevede, misafirlerimizin isteklerini önemsiyor, onlara iyi bir konaklama ve gastronomi deneyimi sunmak için çok çalışıyor ve misafir memnuniyetini ölçümlüyoruz.